Український продюсер Ігор Кондратюк висловився про Росію. На його думку, з цією державою нам потрібно перервати усілякі відносини. Таку заяву Кондратюк зробив напередодні прем'єри патріотичного серіалу "Доброволець", продюсером якого є він сам.

Шоумен пояснив, чому погодився знімати картину, йому ця тема близька, адже він є справжнім патріотом своєї країни. Про це він сказав в інтерв'ю "Обозревателю". За словами ведучого, в серіалі є негативні і позитивні герої і глядач відразу зрозуміє, чию сторону йому зайняти.

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк

Популярні статті зараз

Вдягайтеся по тепліше: синоптики прогнозують сніг з дощами та мороз 11 градусів

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

"Я однозначно проукраїнськи налаштований громадянин. Я вважаю, що по сусідству є держава, з якою треба розірвати всі відносини. Не це є мотивом, але це має значення. Я не хотів би, щоб серіал на таку тему знімав режисер або продюсер, у яких є бажання показати неоднозначність даної ситуації. Хоча сценарій серіалу однозначний – позитивні і негативні герої, і глядачеві не доведеться думати, чию сторону зайняти", - повідомив він. Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк також висловив надію, що в Україні стане більше патріотів, завдяки цьому серіалу зокрема. Він вважає, що в стані війни не бути патріотом своєї країни - означає бути зрадником.

"Я хочу, щоб патріотів у нас ставало більше. Я проти того, що патріотизм – це останній притулок негідників, як кажуть. Це фраза, вирвана з контексту. Коли в країні йде війна, не бути патріотом – значить бути або зрадником, або аморфною масою.", - резюмував Кондратюк. Ігор Кондратюк

Раніше ми повідомляли, що Порошенко після Covid-19 знову у строю і вимагає звіт Кабміну: "Президент та Уряд такі безпорадні"

Нагадаємо також, МОЗ хоче продовжити карантин до 31 грудня