Кандидат у мери Києва від партії "Голос" Сергій Притула має намір запропонувати "Європейській солідарності" Петра Порошенко влитися в її ряди і разом йти на вибори. Подібну пропозицію "Голос" зробив й іншим політичним силам.

Про це Сергій Притула розповів в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Ми запропонуємо Петру Олексійовичу і його політичній силі вливатися в нас. Дуже буде цікаво, якщо він скаже: "Ні"- буде дурна ситуація, адже в такому випадку він буде розпорошувати голоси патріотів", - зазначив Притула. Сергій Притула

Сергій Притула, фото: facebook.com/serhiyprytula
Сергій Притула, фото: facebook.com/serhiyprytula

"Голос" запропонував об'єднатися й іншим партіям напередодні виборів. Сергій Притула зокрема розраховує на можливу співпрацю з ще сімома політичними силами. Колишній шоумен розповів, що в списках партії "Голос" до Київради йдуть люди, які представляли правоцентристські політсили "Демократичний Альянс", "Сила людей", "Самопоміч" і "Рішучі громадяни".

Популярні статті зараз

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

У кого коронавірус ніколи не викличе ускладнень: лікар назвав пацієнтів

Все новости

"Давайте я не буду спойлерити, але переговори ведуться зараз з сімома партіями на паралельних курсах. З кимось вони глибші, з кимось поки що поверхневі, але ці зустрічі відбуваються регулярно", - Сергій Притула. Сергій Притула

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Раніше ми повідомляли, що Порошенко після Covid-19 знову у строю і вимагає звіт Кабміну: "Президент та Уряд такі безпорадні"

Нагадаємо також, МОЗ хоче продовжити карантин до 31 грудня