Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що отримав від президента Росії Володимира Путіна листа з інформацією про російських громадян, затриманих у Білорусі незадовго до президентських виборів у цій країні.

Як повідомляє Новинар, Лукашенко вранці 9 серпня проголосував на виборах у Мінську і після цього поспілкувався з журналістами.

За його словами, в ході недавньої телефонної розмови з Путіним він дорікнув президентові Росії в тому, що Москва перейшла з Білоруссю «з братніх на партнерські відносини». Путін у відповідь, за словами Лукашенка, запевнив, що відносини будуть братніми.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Володимир Дантес перейшов на фастфуд, Надя Дорофєєва так погано готує?

Як довго тримається імунітет до Covid-19: вчені підтвердили свої здогадки

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

Лукашенко додав, що після цієї розмови отримав від президента Росії листа «на п’яти сторінках» «із викладом всіх фактів» про затриманих у Білорусі 33 громадян Росії. За словами білоруського президента, Слідчий комітет зараз розглядає ці факти.

«Якщо хтось чекає, що у нас абсолютно зіпсувалися відносини з Росією – помиляєтеся» , – сказав Лукашенко.

Зазначимо, що Громадян Росії затримали під Мінськом наприкінці липня і згодом відправили під арешт, їм інкримінують підготовку до заворушень під час виборів у Білорусі.

Сам Лукашенко неодноразово коментував їхнє затримання, стверджуючи, що росіян направили у Білорусь цілеспрямовано, з метою втручання у вибори, і називаючи «брехнею» версію російських офіційних осіб про те, що вони прямували через Мінськ транзитом у Туреччину й інші країни.

Нагадаємо, що білоруські правоохоронні органи назвали затриманих росіян бойовиками так званої «ПВК Вагнера». Серед них знайшлися люди, які раніше воювали на Донбасі проти української армії.

Раніше ми повідомляли, що сьогодні проходять вибори президента в Білорусі.