Народний депутат Гео Лерос, якого виключили з фракції "Слуга народу", заявив про підготовку "провокації" проти нього – обшуку ДБР, під час якого у політика, як стверджує він, відберуть електронну техніку та носії інформації.

Як передає Новинар, про це народний обранець заявив на сторінці в Facebook.

Він зазначив, що це станеться нібито для того, щоб не дати йому опублікувати продовження так званих плівок глави Офісу президента Андрія Єрмака. Відповідне відеозвернення Лерос опублікував 17 жовтня.

Лерос стверджує, що в нього є нові записи розмов, які можуть свідчити про корупцію на найвищому рівні влади. Крім того, нардеп накинувся із звинуваченнями на президента України Володимира Зеленського.

Популярні статті зараз

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Тіна Кароль знову оголилася, прикрившись лише рукавичками: "Вибачайте..."

Covid-19 знову вдарив по Юлії Тимошенко: стан дуже важкий

Тіна Кароль одним фото розставила крапки над "і" у чутках про вагітність: "По ній видно"

Все новости

"Зеленському стало відомо, що в мене є продовження "плівок Єрмака", які були записані до першої половини 2020 року, що доведе, що, незважаючи на слова Зеленського, йому було відомо про записи влітку і вересні 19-го. Денис Єрмак (брат голови ОП) продовжував торгувати посадами, навіть у цьому році, а сам Зеленський був частиною цих сценаріїв", – стверджує колишній "слуга народу".

Він також запевняє, що нібито не планував публікувати продовження "плівок" до виборів.

"Але раз Зеленський поставив завдання зі мною розправитися до місцевих виборів, тому в мене може не бути можливості опублікувати ці матеріали після", – виправдався народний депутат.

Також, Лерос пообіцяв оприлюднити матеріали на наступному тижні, з 19 жовтня.

Remote file

Remote file

Зазначимо, що раніше Гео Лерос опублікував серію відео, які нібито свідчать про причетність до корупції брата глави ОПУ Дениса Єрмака.

За словами фігурантів скандальних "плівок" Дмитра Штанька і Сергія Шумського, люди, які проходили співбесіди у Дениса Єрмака, за призначення на певні посади в цілому заплатили близько $100 тисяч.

Нагадаємо, що Микола Тищенко попросив у СБУ держохорону для Гео Лероса.

Раніше ми повідомляли, що Гео Лерос назвав тих, хто готує на нього напад: "Зеленський їх кришує".