Один із головних критиків Володимира Зеленського виступив на його підтримку. 

Як передає Новинар, Олексій Гончаренко написав свій пост на підтримку Володимира Зеленського у зв'язку з відеороликом Максима Галкіна, на якому він висміює 5 питань українського президента. 

"Багато хто зараз постить відео Галкіна, який стібеться над Зеленським. Мене складно запідозрити в надмірній любові до нашого Зе, але я хочу сказати наступне: 1) росіянам тут слово не давали; 2) це наш президент і нам над ним стібатися. У цьому випадку, це жарт не стільки над Зеленським, скільки над інститутом президента і Україною. Підтримувати подібне з нашого боку-принизливо. Тому, вибачте, але нехай Російські КОМІКИ краще про Путіна там у себе жартують. Ах, точно, вам же не можна, забув", - заявив Гончаренко.

Многие сейчас постят видео Галкина, который стебется над Зеленским. Меня сложно заподозрить в избыточной любви к нашему Зе, но я хочу сказать следующее: 1) россиянам тут слово не давали; 2) это наш президент и нам над ним стебаться. В этом случае, это шутка не столько над Зеленским, сколько над институтом президента и Украиной. Поддерживать подобное с нашей стороны — унизительно. Поэтому, извините, но пусть русские комики лучше про Путина там у себя шутят. Ах, точно, вам же нельзя, забыл.

Популярні статті зараз

"Ми заходимо, не знаючи тариф на газ": ціни на газ підняли одразу на чверть - що чекає на українців

Податкова націлилася на гроші "заробітчан": "Повинні всі подати декларацію..."

Коронавірус можна заблокувати: вчені знайшли спосіб зупинити розвиток пандемії

Тіна Кароль пожалілася на проблеми у сім'ї через різний світогляд: майже не спілкується з батьками

Все новости
Geplaatst door Олексій Гончаренко op Vrijdag 16 oktober 2020

Зазначимо, що російський комік Максим Галкін потролив президента України Володимира Зеленського через всенародне опитування на місцевих виборах 25 жовтня.

Відомий артист записав відео-ролик, в якому, намагаючись говорити українською мовою, озвучив свої варіанти питань Зеленського до українців.

Від імені Зеленського Галкін поставив би українцям шість питань. У пародії "президент" нібито кілька разів виходить з кадру, щоб вжити "медичний канабіс" – таким чином комік висміяв питання Зеленського про легалізацію в Україні цієї речовини для зменшення болю у тяжкохворих.

Нагадаємо, що Зеленський озвучив друге запитання зі всенародного опитування: "Чи підтримуєш ти...".

Раніше ми повідомляли, що Ігор Кондратюк поставив актуальні питання від українців до президента: "Щоcь кypить, чи він іноді щоcь нюхaє?".

Також нагадаємо, що Зеленський у масці налякав дитину.