Нардеп з фракції "Слуга народу" Олександр Качура вважає, що за закон про референдум можуть проголосувати вже до кінця 2020 року. Нардеп зазначив, що з прийняттям цього закону Рада затягнула, оскільки під час передвиборчої кампанії "слуги народу" обіцяли проголосувати за закон одним з перших.

Про це він повідомив в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Зараз Венеціанська комісія висловила свої зауваження, ми вносимо необхідні зміни між першим і другим читанням і на друге читання виносимо в зал. І я думаю, що з наступного року народ України вже матиме прямий інструмент народовладдя через референдум», – сказав Качура. Олександр Качура

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости
За його словами, над текстом закону про референдум працювали ґрунтовно, а одна з норм надасть українцям на референдумі скасовувати закони. Як підкреслив нардеп, ця норма є спірною.

Раніше Качура заявив, що Верховна Рада України може прийняти новий закон для того, щоб юридично оформити всеукраїнське опитування, ініційований президентом Володимиром Зеленським.

Своєю чергою заступник голови фракції "Слуги народу" Євгенія Кравчук заявила, що" всенародне опитування", ініційоване президентом Володимиром Зеленським, проводитиме громадська організація, а профінансують його меценати.

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: які міста стали "червоними"

Нагадаємо також, Зеленський озвучив друге запитання зі всенародного опитування: "Чи підтримуєш ти..."