Київський осередок партії УДАР подав інформацію про витрати на виборчу кампанію за період від 2 до 14 жовтня. Загальна сума витрачених коштів сягає майже 46 мільйонів гривень

Про це повідомляє "Чесно"

Як зазначається, судячи з вихідних даних на білбордах Кличка, зовнішню рекламу оплачено з виборчого рахунку УДАРу. На початку вересня пресслужба мера запевняла, що вони мають 300 рекламних площин, оренда яких оплачується партійним коштом. За половину жовтня за ці послуги оператори зовнішньої реклами отримали від столичного осередку партії майже 6,2 мільйона.

Популярні статті зараз

"Погляд пониклий": сумна Каменських в тісному купальнику схвилювала шанувальників

Вся сім'я буде в захваті: дієтолог поділилася рецептами легких літніх сніданків

З 1 січня: в домівки українців прийдуть з перевірками - все через субсидії, деталі

Розкрила халатик і підняла ноги повище: Лілія Ребрик поділилася пікантним фото

Все новости

Віталій Кличко
Віталій Кличко

Зокрема, левова частка витрат припадає на телерекламу. На ефірний час сплачено понад 33 мільйони гривень. Відповідно до звіту, рекламу замовляли в "Нового каналу", "Інтера", ICTV, СТБ, "1+1" та ТРК "Україна".

Реклама в інтернеті коштувала УДАРу 4,6 мільйона. Водночас на друковані матеріали витратили приблизно 1,6 мільйона. За розповсюдження листівок агітаторам сплачено лише 35 тисяч. Напрошується висновок, що партія могла залучати волонтерів або ж заплатити готівкою, яка поза виборчим фондом. Роздавачі листівок зізнавалися журналістам, що їм платять 500 гривень на день на руки.

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: які міста стали "червоними"

Нагадаємо також, Зеленський озвучив друге запитання зі всенародного опитування: "Чи підтримуєш ти..."