Жорсткий карантин в Україні буде введений при захворюваності коронавірусом більш ніж в 9,5 тисячі випадків за добу. Але у цьому випадку сильно постраждає економіка. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на зустрічі з релігійними представниками.

"Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9,5 тисяч щоденних заражень коронавірусом. Якщо мати понад 9,5 тисяч інфікованих щодоби, ми будемо змушені вводити жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни і буде дуже складно всім", - заявив Зеленський. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Зеленський також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Популярні статті зараз

Церковне свято 1 серпня: іменинники, прикмети і традиції дня

Платіжки на півзарплати: українцям прогнозують проблемний опалювальний сезон

Доживуть до 100 років: астрологи назвали знаки, на яких чекає довге життя

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Все новости

"Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення людей. Мова йде не тільки про Церкву, а й будь- кі приміщення і заходи", - підкреслив Зеленський.

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: які міста стали "червоними"

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.