Жорсткий карантин в Україні буде введений при захворюваності коронавірусом більш ніж в 9,5 тисячі випадків за добу. Але у цьому випадку сильно постраждає економіка. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на зустрічі з релігійними представниками.

"Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9,5 тисяч щоденних заражень коронавірусом. Якщо мати понад 9,5 тисяч інфікованих щодоби, ми будемо змушені вводити жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни і буде дуже складно всім", - заявив Зеленський. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Зеленський також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Популярні статті зараз

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

Наближаються дні потужних магнітних бур: названо дати

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Все новости

"Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення людей. Мова йде не тільки про Церкву, а й будь- кі приміщення і заходи", - підкреслив Зеленський.

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: які міста стали "червоними"

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.