Сьогодні, 20 жовтня, Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді перед народними депутатами. Глава держави говорив про свої досягнення на посту президента. На подію відреагував громадський діяч Андрій Смолій на своїй сторінці у Фейсбуці. 
 
"Зеленський виступає зі своїм «посланням» у Раді. Знову дешевий і нікому не потрібний піар та багато брехні. Каже, що його звіт буде не такий як у «папєрєдніків». Без «поганого Порошенка» у звіті за півтора роки роботи звісно не обійтись. Про що ж ще говорити Зеленському? З суфлера розповідає що саме влада Зеленського закупила маски, підвищила зарплати медикам на 300%, відновила лабораторії. Серйозно? Маски? Які продали Епіцентрам? Лікарі, які масово звільняються? Чи може апарати ШВЛ, які досі не купили?", - написав він.

Верховна Рада, фото: Офіс президента
Верховна Рада, фото: Офіс президента

"Розповідає про «мір» на Донбасі та «режим тиші», якого насправді не існує. Каже «для мене людина найбільша цінність». Тільки яка людина? Може він сам коханий: «найвеличніший лідер сучасності»? Тому що ми не побачили реального миру, ми бачимо повзучу та щоденну Зекапітуляцію. Ми бачимо як зелена влада постійно заглядає в очі Путіну та його посіпакам. Ще два «досягнення»: мешканці ЛНР/ДНР можуть вступати у виші без ЗНО та російськомовний канал «ДОМ». Такі досягнення...просто плакати хочеться... Що ще? Можливо розкаже про атаки на українську мову чи свої вояжі до Оману?", - написав Смолій. 
 
Політичний експерт таку поведінку Зеленського називає "відвертою брехнею та маніпуляціями"
 
"Розповідає про «амністію» та «вільну економічну зону» для Донбасу...тут навіть коментувати не хочеться. Це треш.
Коротше...це не «послання» президента. Це дійсно ПОСЛАННЯ кожного з нас. Коли всю країну посилають відвертою брехнею та маніпуляціями. Цей «виступ» можна вимикати.", - пише він

Скріншот: Фейсбук
Скріншот: Фейсбук

Зеленський виступає зі своїм «посланням» у Раді. Знову дешевий і нікому не потрібний піар та багато брехні. Каже, що...

Популярні статті зараз

Крижані дощі та заметілі: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» на початку тижня

Чи будемо платити більше? У рахунках за газ з'явиться новий рядок

Вдягайтеся по тепліше: синоптики прогнозують сніг з дощами та мороз 11 градусів

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Все новости
Geplaatst door Андрій Смолій op Dinsdag 20 oktober 2020

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.