Голова політради партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук під час робочої поїздки на Донбас відвідав Рубіжанський картонно-тарний комбінат, який є одним з трьох підприємств, з яких після візиту політика до Москви були в односторонньому порядку з боку Російської Федерації зняті санкції. Також, фактично, була досягнута домовленість про зняття обмежень на поставку продукції в Росію.

Як передає Новинар, з посиланням на ZNAJ.UA, під час поїздки лідер ОПЗЖ відповів на запитання журналістів, зокрема щодо опитування, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

Медведчук переконаний в тому, що це опитування з ряду причин не можна назвати легітимним.

"Опитування буде нелегітимним не тільки тому, що в ньому не візьмуть участь близько 500 тисяч українців з 18 ОТГ (8-ми Луганської та 10-ти Донецької області). Президент не може призначати подібні опитування. У Конституції прямо сказано, що може Президент. Всі його повноваження перераховані в статті 106, яка закінчується 31-м пунктом, де прямо сказано, що Президент може мати інші повноваження, передбачені Конституцією, тобто, тільки ті, що є в Конституції. У Конституції нічого про опитування, - ні всенародних, ні загальнонаціональних, - немає. Є референдуми, закон про які він обіцяв, але досі не подав. Тому він не має права на його проведення", – детально пояснив Віктор Медведчук.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости

Якщо Президент не має права призначати опитування, продовжив парламентарій, значить, не має права ставити запитання.

"Якщо не має права ставити запитання, значить, не має права рахувати. Якщо не має права рахувати, то не має права користуватися результатом. Найголовніше питання: а рахувати хто буде? Як рахуватимуть? Як контролюється цей підрахунок голосів? Це що, фількіна грамота?" , - резюмував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, що Медведчук зібрався пустити українців на забій.

Раніше ми повідомляли, що суд заборонив поширювати книгу про Василя Стуса без дозволу Медведчука.

Після цього стало відомо, що впродовж години, після "перемоги" Медведчука у суді, книгу про Стуса миттєво розкупили.

Також нагадаємо, скільки українців будуть довіряти результатам опитування Зеленського на виборах.