Президент Володимир Зеленський планує найближчим часом спільно з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем оцінити результати роботи міністрів нинішнього уряду, після чого можливі кадрові зміни.

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю чотирьом українським телеканалам, відповідаючи на питання про можливість заміни частини міністрів або всього складу Кабміну. При цьому президент відмовився уточнити конкретні прізвища.

"Голови можуть полетіти, це правда. Але я хочу сказати, що не через те, що у когось із депутатів погані стосунки з тим чи іншим міністром. Я вважаю, що це непрофесійно, це дитинство, а не дуже серйозна відповідальна робота депутата Верховної Ради. Тому це чутки. А щоб були чутки, які фундаментальні чутки, то, дійсно, найближчим часом ми дивимося результат, разом з прем'єром. Є оцінюючий формат роботи тих чи інших міністрів, і, дійсно, когось може не бути. Найслабші будуть йти, і приходити сильніші", - сказав Зеленський. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Популярні статті зараз

Ніжні сирні кекси до чаю: рецепт, який підкорить ваше серце

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Володимир Дантес зізнався в мізерній фантазії, цікаво, що думає Надя Дорофєєва

Притула поскандалив зі "слугою народу": під гарячу руку "ексвар'ята" потрапила Верещук

Все новости

20 жовтня група народних депутатів, у тому числі від "Слуги народу", зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови про звільнення глави Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка.

У пояснювальній записці до проєкту постанови, яка розміщена на парламентському сайті, депутати вказують на погіршення основних економічних показників під час роботи міністра, а саме на поглиблення спаду промвиробництва і низькі темпи створення робочих місць. Автори документа також вказують на бездіяльність міністра щодо сільгоспвиробників, які постраждали через несприятливі кліматичні умови.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.