Усі особи, які забезпечують виборчий процес на місцевих виборах 25 жовтня, повинні перебувати у масках та захисних щитках, а виборці не повинні передавати паспорти у руки членам виборчих дільниць.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Усі особи, які забезпечують виборчий процес та перебувають у приміщенні виборчої комісії для голосування, зобов’язані бути одягнуті у захисну маску або респіратор та в захисний щиток. Ми говоримо про всіх людей — це і члени виборчої комісії, спостерігачі, поліцейські, працівники закладів, установ, які приймають безпосередню участь у процесі голосування", — зазначив він. Максим Степанов

Вибори в Україні, фото: кадр з відео
Вибори в Україні, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Постаріла Христина Асмус у чоботях для болота показала свої "олівці"

Женька зі "Сватів" нафарбувала губи яскравою помадою і заінтригувала фанатів

Притула поскандалив зі "слугою народу": під гарячу руку "ексвар'ята" потрапила Верещук

Все новости

У разі виявлення COVID-19 в одного із членів виборчої комісії всі інші члени виборчої комісії можуть продовжувати працювати, якщо в них немає ознак респіраторного захворювання або вони не мали контакту з виявленим хворим на COVID-19 без засобів захисту.

"Під час голосування виборцю необхідно самостійно, не передаючи документ у руки члена виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство. При цьому виборець особисто перегортає сторінку документу для повного ознайомлення його даних з членами виборчої комісії. Не треба передавати документ в руки", — додав Степанов. Максим Степанов

Степанов зазначив, що на кожній виборчій дільниці повинні бути встановлені урни для використаних засобів індивідуального захисту, які треба обов’язково потім утилізувати, і це повинно відбуватися у спеціальному приміщенні.

"На спеціальних виборчих дільницях можуть встановлюватися додаткові протиепідемічні заходи відповідно до встановленого режиму перебування. Спеціальні виборчі дільниці, які утворенні в стаціонарах закладів охорони здоров’я, в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, членам виборчих комісій, офіційним спостерігачам, поліцейським та іншим особам, які забезпечують виборчий процес, перебувають у приміщенні виборчої комісії, рекомендується не пізніше, ніж за 72 години до дня виборів пройти ПЛР-тестування на COVID-19", — підсумував він. Максим Степанов

LIVE: МОЗ інформує про ситуацію з COVID-19 в Україні

LIVE: МОЗ інформує про ситуацію з COVID-19 в Україні

Geplaatst door УНН - Українські Національні Новини op Donderdag 22 oktober 2020

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.