Мама лідерки партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко Людмила Телегіна захворіла на коронавірус. Зазначається, що жінка знаходиться у важкому стані. Матері політикині - 83 роки.

Як повідомляє РБК з власних джерел стало відомо, коронавірус у мами Юлії Тимошенко протікає дуже важко. Раніше і сама Тимошенко перехворіла на коронавірус.

Юлія Тимошенко, фото: facebook.com/YuliaTymoshenko
Юлія Тимошенко, фото: facebook.com/YuliaTymoshenko

Коронавірус був і у самої Юлії Тимошенко. Про це стало відомо наприкінці серпня. Вона одужала 11 вересня.

Варто зауважити, що Міністерство охорони здоров'я повідомило, що в Україні зафіксували 7517 нових випадків коронавірусу. Зокрема, в Києві за минулу добу підтвердили 635 заражень.

Популярні статті зараз

На Україну йдуть жорсткі морози: синоптик дав новий прогноз погоди

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

У кого коронавірус ніколи не викличе ускладнень: лікар назвав пацієнтів

Все новости

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.