Кандидат у народні депутати від Радикальної партії Олег Ляшко не визнає результати парламентських виборів у своєму 208-му окрузі.

Як передає Новинар, про це він написав своєму у фейсбуці.

«Ми виграли вибори в 208 окрузі, але програли підкупу і корупції влади», – написав Ляшко.

Він заявляє про аномально високу явку виборців й підкуп на користь свого опонента зі «Слуги народу» Анатолія Гунька.

Популярні статті зараз

Не можна давати в борг 5 грудня – велике церковне свято, що заборонено

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

«У результаті кандидат від влади Гунько скупив 50% виборців округу та у корупційний спосіб купив мандат народного депутата. Тому ми не визнаємо результатів цих куплених виборів, вимагаємо справедливого розслідування і покарання усіх причетних до масшабного підкупу виборців 208 округу», – заявив Ляшко.

Пост Олега Ляшка

Згідно з даними Центральної виборчої комісії, за підсумком опрацювання 24,62% дільничних протоколів Олег Ляшко лідирує на виборах у 208-му окрузі з 33,03%, або 3 442 голосами. Гунько має 32,38%, або 3 374 голоси.

Водночас, сам Гунько зранку 26 жовтня повідомив про свою перемогу за результатами паралельного підрахунку голосів.

«Тепер стає зрозумілою істерика мого опонента Олега Ляшка, який на камери центральних телеканалів вчиняв показовий виступ щодо його обрання. Очікувано, що за таких обставин кар'єра радикала добігає до логічного завершення. Але залишається відкритим питання стосовно головного спонсора та витрат фінансових коштів на кампанію після остаточного фіаско», – заявив Гунько.

Вибори народних депутатів в 208-му окрузі оголосили після того, як у травні 2020 року був знайдений мертвим Валерій Давиденко. Саме він переміг на виборах у цьому окрузі у 2019 році.

Нагадаємо, що скандальні циркові виходки Олега Ляшка дали результат. У 208-му окрузі опрацювали 17,58% протоколів на виборах до Верховної Ради.

Раніше ми повідомляли, якою була явка і де найактивніше голосували українці.