Місцеві вибори в Україні, які пройшли 25 жовтня 2020, здивували результатами. Мова йде, зокрема, про вихід у другий тур скандальної Нелі Штепи, перемогу ексув'язненого Віктора Лозінського та значний результат партії Анатолія Шарія.

Згідно з результатами екзит-полу голосування у Слов'янську, Неля Штепа пройшла у другий тур. За неї віддали голоси понад 23% виборців. А лідирує чинний міський голова Вадим Лях, який набрав 34,8%. Водночас у міську раду Слов'янська з результатом 25,2% по екзит-полу проходить "Опозиційна платформа - За життя".

Вибори в Україні, фото: кадр з відео
Вибори в Україні, фото: кадр з відео

Колишня голова Слов'янська юридично перебуває на лаві підсудних у справі про захоплення міста бойовиками так званої "ДНР". 12 квітня 2014 року Неля Штепа радо зустрічала озброєних бойовиків у Слов'янську.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Тіна Кароль відкинула ліфчик, прикривши голі груди однією рукою: "Настільки відверто"

Все новости

Міським головою об'єднаної територіальної громади Голованівського району Кіровоградської області стає колишній депутат Верховної Ради Віктор Лозінський, якого було засуджено до 15 років за вбивство. 

У 2009 році в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським та іншими чиновниками був убитий Валерій Олійник. У квітні 2011 року Лозінського засудили до 15 років. У 2012 році апеляційний суд пом'якшив вирок до 14 років.

У 2013 році Вищий спецсуд змінив статтю з вбивства на хуліганство, скоротивши термін ув'язнення до 10 років. В результаті Лозінський, відбувши лише чотири роки, вийшов у червні 2014 на волю "за станом здоров'я".

Віктор Лозінський, скріншот з відео
Віктор Лозінський, скріншот з відео

Партія проросійського блогера Анатолія Шарія, згідно з даними екзит-полів, зібрала чимало голосів в різних українських містах:

  • у Харкові - 6,41%,
  • в Одесі - 7,63%,
  • в Маріуполі - 6,56%,
  • у Миколаєві - 5,48%.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.