Центральна виборча комісія Білорусі оновила попередні підсумки виборів президента - в Олександра Лукашенка 80,08% голосів, у Світлани Тихановської - 10,09%.

Про це повідомляє державне інформагентство БЕЛТА в Телеграм.

ЦВК оголосила наступні цифри:

  • Олександр Лукашенко - 80,08%;
  • Світлана Тихановська - 10,09%;
  • Анна Канопацька - 1,68%;
  • Андрій Дмитрієв - 1,21%;
  • Сергій Черечнь - 1,15%;
  • Проти всіх - 4,6%.

Популярні статті зараз

Польща значно скоротила видачу віз українцям: кому надали пріоритет

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь..."

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

9 серпня в Білорусі пройшло голосування на виборах президента. За попередніми даними Центральної виборчої комісії, перемогу здобув Лукашенко, який керує країною вже 26 років. Проте опозиційні екзит-поли вказують, що із величезним відривом виграла його опонентка Світлана Тихановська. 

Прихильники Тихановської у відповідь на офіційні результати вийшли на мітинги у Мінську та інших містах Білорусі. До їх розгону залучили ОМОН, зокрема автозак силовиків в’їхав у натовп протестувальників, а міліція стріляла гумовими кулями. 

У день виборів президента Білорусі та напередодні в різних містах країни силовики затримали вже понад сотню людей. Водночас міністерство внутрішніх справ Білорусі визнало використання спецзасобів проти мітингарів.  А слідчий комітет Білорусі порушив кримінальні справи за фактами масових заворушень в Мінську і насильства відносно співробітників міліції.