Заступник голови ЦВК Сергій Дубовик прогнозує проведення другого туру виборів в окремих містах не в листопаді, а в грудні. За його словами, другий тур виборів призначається в тритижневий термін після того, як за підсумками першого жоден з кандидатів не набрав 50 і більше відсотків голосів виборців.

Про це передають "Українські новини".

При цьому остаточно встановити результати першого туру ЦВК планує до 6 листопада. Якщо результати будуть оскаржувати в суді, то цей процес може затягнутися на тиждень.

Вибори в Україні, фото: кадр з відео
Вибори в Україні, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

"На встановлення результатів виборів у територіальних виборчих комісій є 12 днів. Але хтось може встановити їх швидше. Тому дата другого туру не може бути однаковою. Тим більше, ніхто не сказав, що ці результати не будуть оскаржені. В такому випадку вибори змістяться до прийняття рішення судом. Судовий розгляд – це, умовно кажучи, ще тиждень, тобто другий тур може відбутися і на початку грудня", – зазначив Дубовик. Сергій Дубовик

Водночас у більшості міст в ЦВК прогнозують другий тур 22-29 листопада.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.