Лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко заявив, що його партія єдина українська політична сила європейського і євроатлантичного напрямку, яка перемагає в усіх без виключення областях України і буде там представлена. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Партія Європейська Солідарність — єдина українська політична сила європейського і євроатлантичного напрямку, яка перемагає в усіх без виключення областях України і буде там представлена. Наша політсила виборола перше місце за відсотками у Львівській, Київській, Тернопільській, Рівненській областях та місті Києві.", - написав він. Петро Порошенко

Петро Порошенко, фото: facebook.com/petroporoshenko
Петро Порошенко, фото: facebook.com/petroporoshenko

Петро Порошенко подякував усім громадянам, які абсолютно чітко і послідовно своїм голосуванням підтримали політичну силу, яка стоїть на засадах європейської та євроатлантичної інтеграції. Експрезидент України додав, що "слуги" Зеленського не мають представництва у трьох обласних центрах України.

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Все новости

""Слуги" Зеленського не мають представництва у трьох обласних центрах України, ОПЗЖ (за даними нашого паралельного підрахунку голосів) не долають бар‘єр у шести обласних радах України. Дуже вдячний усім громадянам, які абсолютно чітко і послідовно своїм голосуванням підтримали політичну силу, яка стоїть на засадах європейської та євроатлантичної інтеграції. Партію, яка чітко і послідовно впроваджує реформи, згармонізовані із законодавством Європейського Союзу. Яка реалізує курс, закладений у Конституції України щодо постійного членства у ЄС і НАТО. Голосування українців свідчить, що наша команда зробила усе в цьому напрямку і під час перебування при владі, і за півтора роки в опозиції до діючої влади, реваншу та втягування країни назад у зону впливу РФ, під час знищення армії та скасування реформ. Європейська Солідарність обіцяла громадянам, що буде парламентським спецназом. Ми так і діємо!", - написав Порошенко. Петро Порошенко

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.