У бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини вважають, що виборчий процес на місцевих виборах в Україні пройшов спокійно і був добре організований, але опитування президента створило перевагу для "Слуги народу".

Про це заявив керівник місії спостерігачів від БДІПЛ Інгібьyoрг Сольрун Гісладоттір, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"На обмеженій кількості виборчих дільниць, які відвідували представники БДІПЛ у день виборів, ми спостерігали, що виборчий процес проходив в цілому спокійно, був добре організованим і прозорим, всі процедури в цілому були дотримані". Інгібьуорг Сольрун Гісладоттір

Популярні статті зараз

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Місцеві вибори в Україні, фото: кадр з відео
Місцеві вибори в Україні, фото: кадр з відео

За словами Гісладоттір попередні висновки БДІПЛ ОБСЄ і представники місії продовжать спостереження за виборами в Україні в ході другого туру. Вона також додала, що місцеві вибори дуже важливі для України через реформу децентралізації, яка дала місцевій владі більше повноважень.

При цьому представник ОБСЄ зазначила, що опитування Зеленського частково створило перевагу для "Слуги народу" на виборах.

"Можемо відзначити, що опитування, яке ініціював президент Володимир Зеленський, яке проходило поруч з виборчими дільницями в день виборів, і яке було профінансоване його політичною партією, а також стосувалося відповідних ініціатив, які зараз вводить його офіс, дещо створювало неправомірну політичну перевагу, а також розмивало безпосередньо кордон між державою і політичною партією". Інгібьyoрг Сольрун Гісладоттір

Люди, які працювали на президентському опитуванні, переважно перебували поза виборчими дільницями та не проявляли активність, хоча були досить помітними, пояснила вона.

опитування від Зеленського, скріншот з відео
опитування від Зеленського, скріншот з відео

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.