Один із засновників "Правого сектора", нардеп 8-го скликання Верховної Ради Дмитро Ярош заявив, що збройні сили будь-якої держави, як і інші силові структури, існують для того, щоб захищати незалежність, державний суверенітет, територіальну цілісність, права і свободи громадян.

Як передає Новинар, про це Ярош пише на своїй сторінці в Facebook.

Також, обов'язком будь-якого громадянина є відстоювати свої права і свободи, а також захищати свою державу. Тим більше, такий обов'язок мають Державні керівники.

Дмитро Ярош підкреслює, як же "милозвучно", на цьому тлі, звучать слова про "мир" України з катами і вбивцями українців.

Популярні статті зараз

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Vodafone, lifecell та Київстар: українців попередили, хто залишиться без мобільного зв'язку

Не приміряйте чужих речей. Велике свято 30 листопада, головні заборони

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

"І каже їх той, хто, граючи долями людей, за допомогою олігархів, зайняв посаду президента України, той, хто ніколи не бачив смерті своїх побратимів, загиблих на війні, той, хто не гідний і волоска кожного українського бійця, той, хто на олігархічних грошах опанував приземленими інстинктами натовпу, використовував простий люд і тепер зі свого ефемерного «трону» сміється в обличчя тим, хто за нього в надії, або безнадії, віддав свої голоси. Ось така у нас демократія", - заявив Ярош.

Дмитро Ярош

На думку Дмитра Яроша, все, на що здатний президент Зеленський – це перекладати відповідальність за долю держави на плечі наших дітей і онуків, проголошуючи ефемерні «перемир'я» і прирікаючи наших нащадків гинути в обороні України через п'ять-десять-двадцять років, дозволяти ворогові в повний зріст гуляти по українській землі, давати можливість путінським колабораціоністам панувати в інформпросторі та бізнесі України, руйнувати економічну базу, демотивувати захисників держави, грабувати під виглядом ремонту доріг у час пандемії коронавірусний фонд.

"Бути нікчемою в усіх відношеннях-це твоя справжня крива доріжка, Вова... Але це не шлях української нації! Я дуже не хотів би, щоб мою Батьківщину знову потрясли революції, повстання, перевороти. Я дійсно дуже хочу миру, стабільності і процвітання своєї держави. Я розумію, що за півтора року при владі, ти нічого не зробив для цього. Тому, Вова, забирайся геть зі своєї посади і йди, поки, з миром. Ти, Вова, Україні не потрібен", - додав Ярош. 

Нагадаємо, що в ОБСЄ заявили, що вибори в Україні пройшли без порушень, але "ЗЕ-опитування" підіграло "слугам".

Раніше ми повідомляли, що Зеленський викликав главу МОЗ Степанова на "килим" і забажав звіт по хворих на Covid-19.

Також нагадаємо, що Зеленський приховано агітував на виборах і зазіхнув на науку: "Зловживання адміністративним ресурсом".