Президент Володимир Зеленський відреагував на рішення Конституційного Суду про систему декларування майна та обіцяє скористатися законодавчою ініціативою, щоб спробувати повернути закон через Верховну Раду.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє пресслужба президента.

"КС ухвалив рішення, яке має безпосередній стосунок до створення в країні системи максимальної прозорості державного управління та місцевого самоврядування…

Популярні статті зараз

Податковий спецназ. Як будуть відстежувати дорогі покупки українців

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Великдень 2022: коли відзначатимуть свято православні та католики України, точні дати

Все новости

До сьогодні ця система працювала ефективно, нарешті показавши українському народу, чим насправді володіють політики, та дозволивши притягнути до відповідальності порушників антикорупційного законодавства", - зазначають у пресслужбі.

Також, Зеленський обіцяє використати своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити "сталу та максимально ефективну" роботу системи електронного декларування та невідворотність відповідальності за умисне порушення цих правил: "Українські посадовці та депутати продовжать декларувати своє майно та доходи, а антикорупційні органи матимуть необхідні повноваження для їхньої перевірки та притягнення порушників до відповідальності".

Зазначимо, що 27 жовтня ЗМІ повідомляли, що КС скасував е-декларації, незаконне збагачення та ще низку антикорупційних норм.

Нагадаємо, що Дмитро Ярош сильно принизив Зеленського: "Бути нікчемою...".

Раніше ми повідомляли, що Зеленський викликав главу МОЗ Степанова на "килим" і забажав звіт по хворих на Covid-19.

Також нагадаємо, що Зеленський приховано агітував на виборах і зазіхнув на науку: "Зловживання адміністративним ресурсом".