Президент Володимир Зеленський відреагував на рішення Конституційного Суду про систему декларування майна та обіцяє скористатися законодавчою ініціативою, щоб спробувати повернути закон через Верховну Раду.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє пресслужба президента.

"КС ухвалив рішення, яке має безпосередній стосунок до створення в країні системи максимальної прозорості державного управління та місцевого самоврядування…

Популярні статті зараз

"Погляд пониклий": сумна Каменських в тісному купальнику схвилювала шанувальників

Церковне свято 1 серпня: іменинники, прикмети і традиції дня

Вже в жовтні: українцям підвищать пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

До сьогодні ця система працювала ефективно, нарешті показавши українському народу, чим насправді володіють політики, та дозволивши притягнути до відповідальності порушників антикорупційного законодавства", - зазначають у пресслужбі.

Також, Зеленський обіцяє використати своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити "сталу та максимально ефективну" роботу системи електронного декларування та невідворотність відповідальності за умисне порушення цих правил: "Українські посадовці та депутати продовжать декларувати своє майно та доходи, а антикорупційні органи матимуть необхідні повноваження для їхньої перевірки та притягнення порушників до відповідальності".

Зазначимо, що 27 жовтня ЗМІ повідомляли, що КС скасував е-декларації, незаконне збагачення та ще низку антикорупційних норм.

Нагадаємо, що Дмитро Ярош сильно принизив Зеленського: "Бути нікчемою...".

Раніше ми повідомляли, що Зеленський викликав главу МОЗ Степанова на "килим" і забажав звіт по хворих на Covid-19.

Також нагадаємо, що Зеленський приховано агітував на виборах і зазіхнув на науку: "Зловживання адміністративним ресурсом".