Депутатка виявила підкуп і фальсифікації на виборах у Борщагівській ОТГ, проти неї застосували силу.

Як передає Новинар, про це повідомила народна депутатка Вікторія Сюмар у фейсбуці.

Зазначається, що у Борщагівській ОТГ на Київщині, де за попередніми підрахунками голосів перемагає кандидат від партії «Європейська солідарність», відбувається масовий підкуп і фальсифікація результатів.

Вона зазначила, що у приймальні нинішнього голови Софіївської Борщагівки Олексія Кадебського виявила великі суми готівки, списки виборців із підписами, протоколи з мокрими печтаками, пачки паспортних даних.

Популярні статті зараз

Оля Полякова з зухвалими стрілками начепила морквяні локони

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

"Права рука" Зеленського Юлія Мендель пояснила скандальне фото зі стрічкою Russia Today: "Найстрашнішим має бути..."

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Також народна депутатка повідомила, що коли вона намагалася потрапити на засідання ДВК, на неї скоїли напад заступник Олексія Кадебського та завгосп, який перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

Як повідомили журналісти, які перебувають на місці події, п’яний завгосп також покусав одного з кандидатів у депутати ОТГ. У будівлі, де відбуваються події, знаходиться Територіальна виборча комісія, яка приймає протоколи із 17 виборчих дільниць Борщагівської ОТГ, там же знаходиться одна з ДВК, і кабінет діючого голови Петропавлівської Борщагівки Олексія Кадебського, який також є кандидатом на посаду голови ОТГ.

Три дільниці, на яких перемогу отримав Кадебський, вже здали протоколи. Інші 14 дільниць, де отримує перемогу кандидат від партії «Європейська Солідарність» Олесь Кудрик, чомусь не приймаються. Протоколи відправляються безкінечно на уточнення, щоб викривти дані – говорить представник «ЄС» Владислав Дзівідзінський. Він зауважив, що за першими протоклами перевага кандидата від партії «Європейська солідарність» складає 10%-12%.

«Зараз відбуваються слідчі дії. Сьогодні перенесли засідання територіальної виборчої комісії. Я намагалася зайти в кабінет пана Кадебсського, щоб попередити його про неприпустимість фальшування. Тут знаходилася його секретарка. Я побачила прямо у неї не столі протоколи з мокрими печатками. Я намагалася це сфотографувати. Туди залетіли двоє людей, вони мене грубо виштовхували і дали навіть по ребрам трохи. Я викликала поліцію. Поліція знайшлася швидко», – розповідає по телефону Вікторія Сюмар.

«Зараз слідчі дії показали, що в цьому кабінеті була повна чорна бухгалтерія. Тобто тут зараз виявлено і списки виборців, і паспортні дані виборців, і гроші в кульку, і сфальшовані посвідчення членів ТВК, і навіть протоколи, на яких стоять мокрі печатки і які просто заповнювали», – додала Сюмар.

«Тобто людина в той момент, коли я просто зайшла у приймальню, заповнювала протоколи, фактично фальшувала вибори. І очевидно це викликало таку агресію відносно мене», – зазначила Вікторія.

«Я хочу подякувати працівникам поліції, які швидко спрацювали. І власне кажучи, слідчі дії, коли виламувати двері в цей кабінет, з якого мене виштовхували і швидко закрили ті люди, – з’ясували і знайшли всі ці фактичні докази фальшування виборів у Борщагівській ОТГ», – підкреслила народна депутатка.

Нагадаємо, що бійка у столичному кафе закінчилася стріляниною.

Раніше ми повідомляли, що у центрі Києва побили ветерана АТО.

Також нагадаємо, що скандальний нардеп Лозинський, який сидів за вбивство, виграв вибори в ОТГ.