Міжфракційне об’єднання "За демократичну Білорусь" має намір запропонувати Верховній Раді розглянути постанову про невизнання легітимності виборів президента Білорусі. Про результати пресконференції об’єднання повідомив нардеп  від "Євросолідарності" Олексій Гончаренко у Facebook.

"Заява міжфракційного об’єднання "За демократичну Білорусь" щодо невизнання легітимності виборів президента Білорусі та неприпустимість насильства проти мирних протестувальників. Вибори президента Білорусі супроводжувалися численними фальсифікаціями як під час передвиборчої кампанії, так і під час власне виборів. Недопуск опозиційних кандидатів до участі в виборах, арешти, переслідування та погрози потенційним кандидатам та учасникам протестів, застосування сили проти учасників протестів, недопущення міжнародних спостерігачів від ОБСЄ до спостереження за виборами та інші факти варто розцінювати як такі, що суттєво вплинули на результат волевиявлення громадян.", - йдеться у повідомленні.

Скріншот: facebook.com/alexeygoncharenko
Скріншот: facebook.com/alexeygoncharenko

У зверненні закликають усі демократичні країни "засудити насильство проти мирних протестувальників, дати принципову оцінку фактам правопорушень під час виборів президента Білорусі 2020 року і не визнавати легітимність їх результатів".

У понеділок члени об’єднання опублікували заяву із закликом до Верховної Ради - не визнавати результати виборів президента Білорусі 2020 року. Нардепи пояснили, що вибори супроводжувалися численними фальсифікаціями. Група українських парламентарів вважають, що правопорушення під час кампанії і виборів свідчать про повну невідповідність міжнародним стандартам.

Популярні статті зараз

Дочка Олі Полякової вульгарно вмостилася на більярдному столі

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Віра Брежнєва в шапці-вушанці показала казкову красу: "Просто богиня"

Фреймут на "Танцях з зірками" розлютилася на Кухар і відправила її каятися: "Ти б пішла..."

Все новости

Депутати також засудили застосування сили проти громадян, що вийшли на мирний протест. Вони закликали владу Білорусі та Олександра Лукашенка до діалогу з протестувальниками. Міжфракційне об’єднання "За демократичну Білорусь" було створено у Раді місця тому. Учасниками групи стали нардепи від "Європейської Солідарності", "Голосу", депутатської групи "За майбутнє" та позафракційні.

Заява міжфракційного об’єднання “За демократичну Білорусь” щодо невизнання легітимності виборів президента Білорусі та...

Geplaatst door Олексій Гончаренко op Maandag 10 augustus 2020