Перший президент України, голова української делегації в тристоронній контактній групі Леонід Кравчук назвав причиною низької явки на місцевих виборах 25 жовтня недовіру до влади.

Про це Леонід Крачук сказав у коментарі УНН.

"Недовіра до влади. Байдуже ставлення до самих місцевих виборів. Люди думають, що влада на місцях нічого не вирішує, а все вирішується в Києві. Хоча, вони й самі не знають, де й що вирішують. Дуже погана освіченість, дуже погане правове виховання, дуже погане знання ситуації суспільного розвитку, як розвивається економіка, бізнес. Люди живуть чутками часто або уявами", - зазначив політик. Леонід Кравчук

Популярні статті зараз

"Загроза медичної системи": очільник МОЗ назвав нову умову запровадження локдауну в Україні

"Антирекорд щодня": в Україні черговий високий показник випадків Covid-19 - "Наближаємось до лоукдауну"

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Все новости

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук

На думку першого президента України, всі ці обставини приводять до небажання приходити на виборчі дільниці. За даними ЦВК явка на місцевих виборах 25 жовтня становила 36,88%.

"Та й голосування — це одне. А от після голосування, змусити депутатів працювати — це інше. Він перед виборами кричить: “Я зроблю те! Я зроблю інше!” Але коли його обрали, то на другий день забув, про що говорив. І йому це сходить з рук. А якби було таке, що при брехні завтра вже не депутат, тоді були б зміни, люди б до чогось привчалися. А так: ті не виконують, ці — не вимагають. Виникає питання правового нігілізму та безвідповідальності", - підсумував Кравчук. Леонід Кравчук

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.