В українців безвізовий режим з Євросоюзом не заберуть, попри рішення Конституційного суду. Таку заяву зробила віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Про це йдеться в заяві віцепрем'єрки, опублікованій у четвер, 29 жовтня.

"Безвізу з ЄС бути! Є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, і водночас позбавити українців безвізу. Запевняю, їм це не вдасться", – зазначила вона.

Популярні статті зараз

Христина Асмус стала дикою кішкою і забула про вік: "Губи в 2 рази більше"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

Фото: facebook.com/UA.EU.NATO
Фото: facebook.com/UA.EU.NATO

Також Стефанішина додала, що таке рішення КС викликає "питання і обурення", а також свідчить — "ще один сигнал, що реформа судової гілки влади має бути доведена до логічного завершення".

Сьогодні, 29 жовтня, Володимир Зеленський скликав засідання РНБО, нагадала вона. А також пообіцяла, що "уряд також вживає заходів, які унеможливлять зупинення уже розпочатих реформ", зокрема й тих, що необхідні для інтеграції з ЄС і НАТО. 

Після рішення Конституційного суду, який скасував значну частину антикорупційного законодавства, в ЄС, хоч поки і неофіційно, але заявили, що це є підставою для призупинення безвізу.

Аеропорт
Аеропорт

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.