Президент РФ Володимир Путін відзначився дивною поведінкою на інвестиційному форумі в четвер, 29 жовтня. Російський президент дуже дивно перекладав папери з місця на місце, нервував, і в цілому поводився досить незвично.

Відео розмістив журналіст Дмитро Смирнов в Twitter.

На відео потрапив момент, коли Путін протягом хвилини перекладає з місця на місце папери, які лежать перед ним на столі, загинає і розгинає теку. При цьому він настільки захоплений процесом, що забув відеокамери.

Володимир Путін, фото: twitter.com/dimsmirnov175
Володимир Путін, фото: twitter.com/dimsmirnov175

Популярні статті зараз

Maruv скинула одяг і залишилася в одному ліфчику і трусах: "Роздягайся вже повністю"

Настя Івлєєва "порилася" в архіві, згадавши молодість: "Мій орище був гучним"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

При цьому протягом всього процесу гри з текою Путін удавав, що нібито слухає спікера. "Що таке прагнення до порядку: Путін і текст виступу", - підписав журналіст кадри.

У коментарях користувачі мережі висміяли президента РФ, запідозривши його в старечому маразмі.

"Дід почав впадати в дитинство, залишилося ще з цих паперів літачки складати.", "Деменція", "Це ж маразм.", "Дід про*бав текст виступу", - пишуть у коментарях.

Фото: twitter.com/dimsmirnov175
Фото: twitter.com/dimsmirnov175

Фото: twitter.com/dimsmirnov175
Фото: twitter.com/dimsmirnov175

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.