Український військовий експерт Олексій Арестович, який нещодавно був призначений радником з інформаційних питань делегації України в ТКГ з питань Донбасу, оцінив недавнє звернення президента Володимира Зеленського до Верховної Ради.

Як передає Новинар, за його словами, Зеленський ще не до кінця зрозумів, як складно реформувати державу.

"Є закон Клаузевіца - це такий теоретик військової справи, який сказав, що навіть якщо людина геній, війна - настільки складна справа, що геній, який повинен все зробити в мирних умовах на п'ятірку, зробить все на четвірку. Хорошист зробить на трійку, трієчник зробить на двійку", - розповів експерт.

Популярні статті зараз

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Популярні ліки, які можуть завдати шкоди: вони точно є у вашій аптечці

Українців позбавлять соцдопомог: хто залишиться без копійки вже до кінця року

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

Все новости

Крім цього, у президента є дві головні проблеми.

"Він недооцінив, що він повинен зробити, тому що за його обіцянками, за спробами та намірами, які він озвучив, треба бути Ден Сяопіном, Петром I та Лі Куан Ю в одній особі. Це перше. А друге - у нього величезні проблеми з кадрами", - вважає Арестович.

Також, експерт пояснив, що старі клани нікуди не поділися - вони знаходяться і в слузі народу, і по вертикалі законодавчої, правоохоронної, судової та виконавчої влади.

"Звичайно, замінити відразу всіх було дуже складно для нього. Це неможливо. По-друге, він вибирає кадри з емоційною прихильністю. Ось йому сподобався чоловік, і він каже: так, будемо працювати. Дає йому можливість попрацювати, а потім з'ясовується, що 70% або більше цих людей - вони старі або нові корупціонери, які хочуть заробити", - вважає експерт.

При цьому плинність кадрів навколо Зеленського Арестович вважає позитивним моментом.

"Тут повинен працювати принцип золотого руна-потік, який залишить пісок і відбере золото. Але де, то золото Шукати в Україні - це складне питання", - підсумував Арестович.

Нагадаємо, що Кравчук пояснив процес реінтеграції Донбасу.

Раніше ми повідомляли, що у «Слузі народу» прокоментували розпуск суддів КСУ.

Також нагадаємо, що у Зеленського гроші з фонду Covid-19 віддали на патріотичні фільми: скільки отримає Міністерство культури.