Один із засновників "Правого Сектора" Дмитро Ярош повідомив, що найбільше його вражають на війні навіть не смерті близьких людей, хоча це дуже боляче.

Як передає Новинар, про це він пише на своїй сторінці в Facebook.

"Найбільше на війні вражає цинізм "тилових щурів". Прикладів і в минулій владі, і в існуючій – безліч. Найсвіжіший - це, коли людина, яка займає одну з найвищих посад у державі, голова КС Тупицький під час війни «переоформив» своє майно в окупованому росіянами українському Криму", - пише Ярош.

Згідно зі словами Яроша, такі, як Тупицький, голосують за колабораціоністів з «ОПЗЖ» та інших зрадників, вони - зневажають нашу революцію гідності, вони "грають членами на роялях", вони - не відповідають на ворожий вогонь, вони – зневажають все українське, вони – ті, про яких колись писали:

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Коли відбудеться другий тур виборів мерів міст: у ЦВК назвали дату

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

"Народ, що не має честі, не матиме і хліба". Надихає одне: я бачив на Майдані і на війні тисячу тисяч українців, яким "не Яка різниця», і які готові віддати все найдорожче на благо своєї нації і держави", – підсумував Ярош.

Він додав, що до тих пір, поки є люди, здатні вбивати ворогів, і при необхідності гинути в ім'я вищих ідеалів, всяке бидло, типу Тупицького, не буде ганебним маркером нашого народу.

Нагадаємо, що Дмитро Ярош сильно принизив Зеленського: "Бути нікчемою...".

Раніше ми повідомляли, що Зеленський відреагував на рішення КСУ: "Не завадить Україні боротися з корупцією".

Також нагадаємо, що Зеленський викликав главу МОЗ Степанова на "килим" і забажав звіт по хворих на Covid-19.