Речниця президента України Юлія Мендель підтвердила, що її фотографія із зеленою стрічкою з написом "RT Russia Today" не була фотошопом, та пояснила, чому сфотографувалась у такому вигляді у 2016 році.

Як передає Новинар, про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Кілька років тому на Halloween-вечірці з журналістами з міжнародних видань я перевдяглася в найстрашніший тоді медіа-образ - працівниці Russia Today. Образ настільки лякав, що його навіть ретвітили іноземці. Цьогоріч найстрашнішим має бути образ судді. Особливо - Конституційного суду. Костюми пропагандистів і справді личать тільки на Halloween. Наше завдання - зробити так, аби серед цих костюмів не було українських служителів Феміди", - вважає речниця президента.

Юлія Мендель, фото Instagram

Популярні статті зараз

Сьогодні не можна робити хатню роботу та працювати на городі: велике церковне свято 11 вересня

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Пенсії підвищуватимуть ще 4 рази: хто потрапив до списку індексації на 2022 рік

Українцям нараховуватимуть штрафи, торкнеться тих, хто не встиг до 1 вересня

Все новости

Згідно з її словами, ніхто не міг очікувати такого підриву держави зсередини. А сьогоднішні заяви КСУ суперечать не лише закону, а й фактам та здоровому глузду. Коли КСУ заявляє, що це нормально суддям мати конфлікт інтересів і приймати рішення, коли заявляють, що Суд підтримує антикорупційний порядок денний, скасувавши його, то все це і є колосальною маніпуляцією, перевертання реальності з ніг на голову, цинічною, дрібною спробою людей без моралі і надалі користуватися безмежною владою, яка, на жаль, знищує людські цінності і ставить під загрозу безпеку кожного з нас.

Зазначимо, що фотографію Юлії Мендель зі стрічкою "RT Russia Today" у жовтні 2019 року оприлюднив у соцмережах блогер Андрій Дзиндзя. За його словами, світлину було зроблено 28 жовтня 2016 року. У сомережах активно обговорювали це фото, багато хто вважав, що воно відредаговане фотошопом. Тоді речниця президента публічно не відреагувала на появу фотографії.

Нагадаємо, що Мендель третій місяць поспіль отримує більшу зарплату, ніж у Зеленського.

Раніше ми повідомляли, що Мендель похвалилася селфі на фоні Зеленського і Бориса Джонсона.

Також нагадаємо, що Мендель може подати до суду на автора чуток про "вагітність від Зеленського".