Президент України Володимир Зеленський відправив аудіозвернення до фракції "Слуга народу" у Верховній Раді. Глава держави говорив про загрозу кровопролиття і смерті країни через рішення Конституційного Суду.

Такий формат звернення Зеленський пояснив тим, що у нього не вистачає часу на спілкування з кожним окремо. Він також закликав народних депутатів зробити складний, але обов'язковий вибір.

"Дивна поведінка суддів Конституційного Суду в лічені години поставила країну на межу катастрофи. Або країна знову буде втягнута в кривавий хаос, або держава знову як система прозорих правил і домовленостей припинить своє існування. Або ми нарешті станемо дійсно потужною політичною силою і скажемо своє слово - "ні". "Ні брехні", - йдеться у зверненні. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua
Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua

Популярні статті зараз

Потап раптово налякав Настю Каменських своїми планами: "Одягнуся в салатовий, а борода стане червоною"

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Гаряча болівійка Michelle Andrade зробила собі груди: "А талію куди діла"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Все новости

"Час вимагає від нас правильних емоцій і сміливості ... Сьогодні треба показати свою єдність, показати, що ми партія, яка вміє битися за себе, за своє ім'я, за свою політику. Невже ви не бачите, що інші партії, які ще вчора повинні були піти в небуття, стоять осторонь і сміються. Може, доведемо, що ми набагато сильніші?"- додав він. Володимир Зеленський

За словами Зеленського, рішення стосовно Конституційного суду обов'язково має бути прийняте: "Це навіть не прохання. Жодних прохань, коли знищують цінності. Проживемо і без прохань".

"Історія не судить переможців. І якщо я вирішу, що шлях вирішення кризи можливий тільки через запропонований закон - треба обов'язково підтримати. Якщо ми знайдемо інший, менш конфліктний шлях - буде інше рішення. Але поки можу сказати тільки одне: останнє рішення Конституційного Суду, ці скандальні фундаментальні закони - прямий і швидкий шлях до кровопролиття. І якщо той хаос, який творить Конституційний суд за гроші, ми не зупинимо, тоді отримаємо протистояння на вулицях. І, до речі, ця відповідь суспільства буде жорсткою, але справедливою. Чи готові ми поставити на кін загибель країни? А якщо ні, то разом беремо на себе відповідальність і разом відновлюємо справедливість і законність", - розповів Зеленський. Володимир Зеленський

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.