У президента України Володимира Зеленського є план "Б" щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це заявив голова делегації України в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук.

Про це він сказав в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Насамперед я абсолютно переконаний, що такий план "Б" є у президента. Є такий план "Б" і в нашій групі, але я не маю повноважень зараз вам про цей план говорити", - сказав він. Леонід Кравчук

Популярні статті зараз

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

ООН дала тривожний прогноз для України: наслідки пандемії будуть руйнівними

Тіна Кароль пожалілася на проблеми у сім'ї через різний світогляд: майже не спілкується з батьками

Дитина раптово померла у школі: різко розболілася голова

Все новости

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук

Крім того, Леонід Кравчук вважає, що президент пам'ятає про той термін "в один рік", щоб спробувати використати наявні механізми, про який він говорив.

"Правда, він говорив про рік для України. Він не може говорити для Росії, для Франції, для Німеччини. Я думаю, що якщо взяти цю проблему, розділити, те, що мала зробити Україна, вона, скажімо так, зробила більше, ніж не зробила, набагато. І сказати, що ми сиділи і чекали, доки хтось щось робитиме, а ми спостерігали - це було б неправильно і неточно, і навіть образливо. Особисто я сприйняв би це як образу", - зазначив він. Леонід Кравчук

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.