Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко повідомив, що на одного з суддів КСУ було скоєно напад. Однак він не назвав ім'я постраждалого судді, а також не вдався у подробиці інциденту.

Про це Сліденко сказав в коментарі "Суспільному" в понеділок, 2 листопада.

"Я не знаю деталей. Сьогодні повинні бути збори, на яких повинні були обговорювати це питання. Воно не відбулося. Я б вам радив почекати хоча б один день. І цей суддя сам все розповість", - заявив він.

КСУ, скріншот з відео
КСУ, скріншот з відео

Популярні статті зараз

Юлія Саніна покрутила соковитою попою в обтягуючих лосинах: слід "Танців з зірками" залишився?

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Дружина Тищенка зі "Слуги народу" привернула увагу ногами у шпагаті: "Вперше за 8 років"

"Кількість хворих стрімко зростає": в Україні за добу виявили понад 5 тисяч випадків Covid-19

Все новости

Крім того, Сліденко поскаржився на погрози і попросив надати йому держохорону. 30 жовтня він повідомив, що написав заяву про відставку нібито з тиску з боку офісу президента. При цьому він не став уточнювати, хто саме на нього тиснув.

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний суд ухвалив рішення за конституційним поданням членів парламентської фракції "Опозиційної Платформи - За Життя", що стосується відповідності Основному Закону ряду положень антикорупційної реформи.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.