Голова владної нині в Україні президентської партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що підтримує законопроєкт президента Володимира Зеленського, яким той пропонує звільнити суддів Конституційного суду, і планує голосувати за нього в разі внесення його до порядку денного.

Як передає Новинар, про це Корнієнко сказав 3 листопада у коментарі Радіо Свобода.

«Я підтримую президента і законопроєкт президента, буду голосувати за нього, якщо він буде в залі. Також, мабуть, буду підтримувати інші законопроєкти, які спрямовані на повернення антикорупції, всієї нашої системи антикорупційних органів, і паралельно, які спрямовані на скажімо так дисциплінаризацію Конституційного суду. Найвищий рівень дисциплінаризації – це те, що запропонував президент – просто їх розігнати, інший варіант – це збільшення кворуму для повноважності до 17 людей. Цей законопроєкт вже на підписі в депутатів, я його автор, разом із паном Юрчишиним із «Голосу» і з колегами з інших фракцій», – сказав Корнієнко.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Філіп Кіркоров зганьбився на всю країну: "Ще вистачає нахабства порівнювати себе з ..."

Після зараження Covid-19 рівень захисних антитіл стрімко падає, медики б'ють тривогу: "Імунітет знижується"

Полякова зізналася, чим обернувся концерт без дотримання карантинних вимог: "Я вдома в халаті"

Все новости

Водночас, щодо того, коли можна очікувати розгляду згаданих законопроєктів, народний депутат заявив, що це «важке питання».

У відповідь на запитання, чи може бути голосування цього тижня, Конієнко сказав: «Не знаю, не впевнений».

Нагадаємо, що напередодні президент Зеленський допустив розпуск Верховної Ради, якщо депутати вирішать не звільняти суддів Конституційного суду. Про це голова держави заявив 2 листопада в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Зеленський мав на увазі підтримку депутатами законопроєкту, поданого з його власної ініціативи 30 жовтня. Цей документ передбачає звільнення суддів Конституційного суду.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський заявив, що Україну чекає діра в бюджеті.

Також нагадаємо, що Зеленський заявив, що готовий розпустити Раду через КСУ.