Суперниця Олександра Лукашенка на виборах президента Світлана Тихановська втекла до Литви. Міністр закордонних справ Литви Лінус Лінкявічюс повідомив про це в Twitter. Він сказав, що Тихановська в безпеці. 

Нагадаємо, напередодні Тихановська вийшла з будівлі Центральної виборчої комісії, сказала: «я прийняла рішення» і поїхала в невідомому напрямку. Пізніше штаб Тихановської повідомив, що з нею все добре, проте інших подробиць не розкривав. 

Популярні статті зараз

Перепади температур і сильні морози: кліматолог розповіла, яку зиму чекати українцям

З 20 вересня в Україні запрацюють нові правила карантину

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

Минулої ночі в Білорусії продовжилися запеклі зіткнення з поліцією, люди будували барикади, кидали коктейлі Молотова і обстрілювали силовиків феєрверками. Ті відповідали жорстокими побиттями, світлошумовими гранатами і гумовими кулями. За попередніми даними, загинула одна людина, безліч постраждали. Крім ОМОНу для придушення використовувалися військові. 

Заворушення в Білорусії почалися після оголошення результатів голосування на президентських виборах. За офіційними даними, чинний президент Олександр Лукашенко набрав близько 80%. У штабі Тихановської вважають, що результати сфальсифіковані. Відразу після їх оголошення, люди вийшли на вулицю, почалися сутички з міліцією.