Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з бразильським лідером Жаиром Болсонару. Глави держав обговорили торгівлю, співробітництво у різних проєктах, включно з дослідженням космосу.

Про це повідомляє Офіс президента.

У розмові Зеленський і Болсонару торкнулися питання розвитку двосторонньої торгівлі та виконання поточних домовленостей.

Популярні статті зараз

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Потап потонув в обіймах білявки, про Каменських і не згадав: "Приємна..."

Названо найкращий спосіб подолати Covid-19: локдаун не допоможе

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Також президенти обговорени співробітництво України і Бразилії у військово-технічній та оборонній галузях. Окреслено проведення "Діалогу оборонної промисловості" для розгляду перспективних двосторонніх проєктів.

Також Зеленський і Болсонару обговорили спільну роботу з дослідженням космосу і взаємодію країн у протидії пандемії коронавірусу. Зеленський сподівається, що майбутня зустріч з Болсонару завершиться підписанням двосторонніх документів.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.