Новообраний мер Харкова Геннадій Кернес повернеться до Харкова до 20 жовтня для того, щоб провести першу сесію міської ради.

Про це повідомив перший заступник Кернеса Ігор Терехов в інтерв'ю виданню "Страна".

"Кернес повернеться до Харкова і до 20 грудня проведе сесію міськради. Ось з цього сценарію ми виходимо. Решта-навіть не розглядаються", - заявив Терехов.

Геннадій Кернес, фото: кадр з відео
Геннадій Кернес, фото: кадр з відео

Терехов поснив, чи розглядається питання кандидатури для тимчасової заміни Кернеса як в. о.

Популярні статті зараз

Долар може впасти на 20%: на курс вплине відновлення світової економіки

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Як не сплутати коронавірус з грипом: названо основну відмінність

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Все новости

"Навіщо?... я говорив про брудну технологію, запущену на виборах - мовляв, хто керуватиме Харковом замість Кернеса? Так от, я коли читаю всі ці варіанти, я чітко розумію - на виборців Кернеса вона не вплинула, зате справила незабутнє враження на журналістів. Ми вже пів години ходимо по одному колу, і я вкотре кажу - немає тимчасових виконувачів обов'язки. Пам'ятаєте, як у тому фільмі -"в. о. царя". Немає такого".

При цьому він зазначив, що після виборів зідзвонювався з Кернесом і розповів, який результат він і його команда отримали на місцевих виборах. "Він був задоволений", - додав Терехов.

Генадій Кернес
Генадій Кернес

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.