Президент України Володимир Зеленський звільнив голів трьох обласних держадміністрацій. Мова йде про голів Одеської, Івано-Франківської та Сумської ОДА.

Відповідні укази були оприлюднені 5 листопада на сайті Офісу президента.

Глава держави Володимир Зеленський звільнив голів Одеської ОДА Максима Куцого, Івано-Франківської ОДА Віталія Федорова, Сумської ОДА Романа Грищенко.

Популярні статті зараз

Потап раптово налякав Настю Каменських своїми планами: "Одягнуся в салатовий, а борода стане червоною"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Майже голий Потап усамітнився в маленькій кімнаті, Насті Каменських поруч немає

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Все новости

Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua
Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua

Раніше голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що у деяких областях готуються заміни голів ОДА. Він зазначив, що кадрові зміни будуть стосуватися тих областей, де керівники не продемонстрували за рік жодних змін.

У середу, 4 листопада, Кабінет міністрів погодив звільнення голів Одеської, Івано-Франківської та Сумської ОДА.

Перед цим на засіданні уряду прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні немає касти недоторканних і якщо чиновник демонструє неякісну неефективну роботу або десь недотягує, то будуть кадрові зміни.

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.