Глава штабу Джо Байдена висловила впевненість у тому, що демократ у кінцевому підсумку переможе на виборах, однак закликала до терпіння, поки підрахунок бюлетенів триває. 

Про це Дженніфер О'Меллі Діллон заявила у четвер на брифінгу, повідомляє The New York Times.

Вона визнала, що розрив між кандидатами у Неваді і Арізоні може скоротитися пізніше в четвер. Однак, за її словами, Байден в кінцевому підсумку переможе на виборах. Діллон зазначила, що Байден виграє і Неваду, і Арізону, хоча попередила, що у цих штатах лідерство Байдена може скоротитися. 

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Микита Добринін показав, з ким він проводить час за спиною Даші Квіткової: "Клубок щастя"

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

Джо Байден, фото: кадр з відео
Джо Байден, фото: кадр з відео

"Сьогоднішня історія стане дуже позитивною історією для віцепрезидента, але в той же час людям потрібно зберігати терпіння і зберігати спокій. Йде підрахунок. На це потрібен час", - сказала вона. 

Вона передбачила, що Байден виграє Пенсільванію зі "значним числом голосів", і охарактеризувала Джорджію як "справжній жереб", який, проте, схиляється до Байдена. 

"Ми абсолютно впевнені, що Джо Байден стане наступним президентом Сполучених Штатів. І ми такою ж мірою впевнені, що зможемо спостерігати за підрахунком протягом дня і завтра, щоб завершити підрахунок в останніх штатах, що дозволять нам піднятися до 270 виборників", - додала вона..

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.