Кандидат від Демократичної партії Джо Байден перемагає чинного президента Дональда Трампа у Джорджії, де ім’я переможця було складно спрогнозувати до останнього, що робить майже певною його перемогу на виборах 46-го президента США. 

Про це повідомляє "Європейська правда".

Впродовж понад двох діб у штаті лідирував Трамп, однак ці підрахунки базувалися на голосуванні тих, хто фізично приходив на дільниці. Байден почав скорочувати відрив, коли виборча комісія перейшла до підрахунку бюлетенів, що надійшли поштою, оскільки поштове голосування значно популярніше серед виборців Байдена. 

Джо Байден
Джо Байден

Популярні статті зараз

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Все новости

У п’ятницю вранці, 6 листопада, Байден вийшов на перше місце у Джорджії. Після опрацювання приблизно 99,8% бюлетенів Байден випередив Трампа на 917 голосів, підтверджує місцева телекомпанія 11alive. Але ще залишилося підрахувати понад 10 тисяч поштових бюлетенів.

Проте, це ще не є остаточним результат виборів. Офіційно переможцем перегонів вважається кандидат, за якого 14 грудня проголосує колегія виборників. Новий президент офіційно розпочинає виконання обов’язків після складання присяги 20 січня.

Дональд Трамп, фото: кадр з відео
Дональд Трамп, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.