Президент України Володимир Зеленський у межах робочої поїздки на Луганщину відвідав місце дислокації військовослужбовців ЗСУ у зоні проведення Операції Об'єднаних сил. Глава держави подякував українським захисникам.

Глава держави ознайомився з умовами служби на передових позиціях. також він висловив переконання, що Україна зможе звільнити свої землі від ворога. Про це повідомляє Офіс Президента.

Володимир Зеленський, фото: кадр з відео
Володимир Зеленський, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал зробила несподіване зізнання: "Виходила лише за необхідністю"

Covid-19 несе приховану небезпеку: потрапляє в очі і викликає ускладнення

90-річний Чапкіс одружився вчетверте: дружина молодша на 52 роки

Все новости

Володимир Зеленський поспілкувався з військовослужбовцями та подякував їм за службу. Він наголосив, що саме вони захищають інтереси нашої країни, наш суверенітет і територіальну цілісність.

Також Зеленський висловив переконання, що завдяки стійкості наших героїв Україна зможе звільнити свої землі від ворога. Він нагадав, що 77 років тому Київ звільнили від нацистських загарбників. Зеленський зазначив: "Це обов'язково станеться з тимчасово окупованим Донбасом".

Також Володимир Зеленський вручив захисникам подарунки та сертифікат на військовий автомобіль.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.