Чинний президент США Дональд Трамп накинувся з критикою на Twitter після того, як соцмережа позначила "сумнівними" деякі його публікації.

"Сумнівними" соціальна мережа маркувала останні пости Трампа, в яких він заявляв про фальсифікації на виборах президента і проголосив власну перемогу, попри те, що підрахунок голосів ще не закінчився.

Скріншот: twitter.com/realDonaldTrump
Скріншот: twitter.com/realDonaldTrump

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Христина Асмус стала дикою кішкою і забула про вік: "Губи в 2 рази більше"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

"Twitter вийшов з-під контролю, що стало можливим завдяки подарованому урядом розділу 230", – написав президент США.

Дональд Трамп згадав розділ закону про етику у сфері комунікацій з 1996 року. Цей розділ надає постачальникам і користувачам інтерактивних комп’ютерних послуг імунітет від відповідальності щодо інформації, наданої сторонніми користувачами.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.