Британський таблоїд The Sun заявив з посиланням на обізнані джерела, що президент РФ Володимир Путін серйозно хворий. І через це він збирається незабаром покинути займану посаду.

За даним видання TheSun, відставка 68-річного глави Кремля запланована на початок 2021 року. Cпостерігачі звернули увагу на деякі симптоми, які можуть свідчити про те, що у Путіна хвороба Паркінсона.

Опираючись на недавні відео з президентом РФ, вони помітили, що його ноги були у постійному русі, а руки сильно стискали підлокітник стільця. Крім того, пальці Путіна, коли він тримав ручку чи стискав чашку, за словами спостерігачів, помітно тремтіли.

Популярні статті зараз

Maruv скинула одяг і залишилася в одному ліфчику і трусах: "Роздягайся вже повністю"

Солістка "The Hardkiss" Юлія Саніна стала вільною: "Розійшлася з чоловіком?"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал зробила несподіване зізнання: "Виходила лише за необхідністю"

Все новости

Володимир Путін, фото: кадр з відео
Володимир Путін, фото: кадр з відео

Про можливу відставку російського лідера може свідчити й те, що до Держдуми було внесено законопроєкт, за яким, покинувши президентське крісло, він стане довічним сенатором, що дасть йому імунітет від кримінального переслідування.

Своєю чергою спікер глави Кремля Дмитро Пєсков заявив, що інформація про хворобу Путіна не відповідає дійсності: "Нісенітниця це повна. У президента все добре".

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.