Проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу є можливим. Однак перед цим необхідно звільнення територій та створення безпечних умов.

Як передає Новинар, про це заявив президент України Володимир Зеленський.

"Я вважаю, що вибори потрібні, але це все ж не самоціль. Найголовніше – деокупація Донбасу, після чого можуть бути вибори. Якщо всі захочуть закінчити війну, вона точно закінчиться, і тоді така можливість є", – заявив президент.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Володимир Дантес перейшов на фастфуд, Надя Дорофєєва так погано готує?

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Водночас, Зеленський підкреслив, що вибори не можуть бути демократичними, цивілізованими, прозорими, якщо немає безпечних умов.

Зазначимо, що Україна подала План дій по Донбасу до ОБСЄ та до Тристоронньої контактної групи. Він має прописані конкретні кроки і дати.

Даний план розглянуть на найближчому засіданні Тристоронньої контактної групи. Також його можуть розглянути 13 листопада радники нормандської четвірки під час онлайн-зустрічі.

Нагадаємо, що Зеленський відвідав зону ООС - пообіцяв звільнити Донбас.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Також нагадаємо, що Леонід Кравчук заявив, що у Володимира Зеленського є план "Б" щодо Донбасу.