Харківська міська виборча комісія офіційно зареєструвала чинного мера Харкова Геннадія Кернеса як переобраного на цій посаді. У постанові зазначено, що заява Кернеса про реєстрацію надійшла в електронному вигляді з електронним підписом.

Відповідну постанову оприлюднено на сайті Харківської мерії.

Після цього, згідно з чинним законодавством, ТВК розглянула його заяву і зареєструвала Кернеса переобраним мером.

Геннадій Кернес, фото: кадр з відео
Геннадій Кернес, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Гаряча болівійка Michelle Andrade залишилася в ліжку в одному ліфчику: "Ранок почався з ..."

Солістка "The Hardkiss" Юлія Саніна стала вільною: "Розійшлася з чоловіком?"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Пенсії в Україні зростуть у 2021 році: названо точні суми і категорії щасливчиків

Все новости

"Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області" ,- йдеться в постанові.

Нагадаємо, 4 листопада Харківська міська територіальна виборча комісія офіційно оголосила, що Кернес новообраний міським головою Харків. За нього проголосували 60,34% харків'ян.

Зараз політик знаходиться на лікуванні у німецькій клініці "Шаріте".

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.