Голова Офісу Президента України Андрій Єрмак не має упевненості у тому, що Україні вдасться повернути Крим за часів Президента Володимира Зеленського.

Про це він сказав в ефірі "1+1", передає УНН.

У відповідь на запитання, чи повернеться Крим, Єрмак сказав: "Абсолютно".

Популярні статті зараз

Долар може впасти на 20%: на курс вплине відновлення світової економіки

Україну чекають 30 тис смертей від Covid-19 до кінця року: вчені дали моторошний прогноз

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Українців позбавлять соцдопомог: хто залишиться без копійки вже до кінця року

Все новости

Однак, як відзначив Єрмак, ніхто не може відповісти, коли це відбудеться і він сам також не береться прогнозувати, що це станеться "за рік чи за два".

Андрій Єрмак, фото: кадр з відео
Андрій Єрмак, фото: кадр з відео

"За допомогою наших партнерів, шукаючи нестандартні шляхи, я упевнений, що нам вдасться це зробити. Це є ціллю, це є задачею для влади. І я вважаю, що і ми, і наступна влада, якщо це не відбудеться за нашу каденцію, повинні працювати над цим питанням і не забувати про нього", — додав Єрмак. Андрій Єрмак

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський пообіцяв повернути Крим і людей Криму. Зокрема, він наголошував, що "ми в це віримо шалено".

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.