Глава офісу Президента Андрій Єрмак захворів на коронавірус. Сьогодні про хворобу також повідомив президент Володимир Зеленський.

Про це Єрмак повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

Єрмак отримав позитивний тесть сьогодні, 9 листопада, під кінець робочого дня. За його словами, цього тижня запланована відеозустріч радників лідерів нормандського формату, тому хворіти у нього зовсім немає часу. 

Популярні статті зараз

Maruv в купальнику стала порнозіркою, прийнявши улюблену позу: "Солодка ..."

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Степанов розповів про користь січневого локдауну: "Результати, на які розраховували"

Монатік прокотив двох молодих красунь на каруселі: "Казково і чарівно"

Все новости

"Під кінець робочого дня отримав занадто «позитивні» новини: у мене позитивний тест на коронавірус, але почуваюся нормально. Цього тижня запланована відеозустріч радників лідерів нормандського формату. Це один з найважливіших моїх пріоритетів, тому часу хворіти немає зовсім. Хоч і буду на самоізоляції, але працювати планую в звичному режимі, не сповільнюючи темп. Якщо переговори цього тижня не відбудуться – точно не за моєї вини." Андрій Єрмак

Андрій Єрмак, фото: кадр з відео
Андрій Єрмак, фото: кадр з відео

Глава офісу Президента закликав не допускати недбалого ставлення до карантинних правил.  

"Друзі, закликаю усіх: не допускайте недбалого ставлення до карантинних правил. Носіть маски, мийте руки. Чітко зберігайте дистанцію, зберігаючи спокій. Від цього залежить швидкість розповсюдження вірусу. Завжди пам’ятайте про своїх близьких та про усіх людей, які можуть бути у групі ризику. Життя надто цікаве, аби втрачати час на хвороби та поганий настрій." Андрій Єрмак

Фото: Фейсбук / Андрій Єрмак
Фото: Фейсбук / Андрій Єрмак

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.