Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розповів, що готовий виконувати обов'язки президента у зв'язку з хворобою Володимира Зеленського - глава держави заразився коронавірусом. Проте, за словами глави парламенту, наразі такої потреби немає.

Разумков не бачить підстав виконувати президентські обов'язки. Про це 10 листопада він повідомив в ефірі одного з телеканалів.

Дмитро Разумков, фото: кадр з відео
Дмитро Разумков, фото: кадр з відео

Дмитро Разумков побажав здоров'я Зеленському та швидкого одужання. Спікер сподівається, що президент якнайшвидше повернеться до роботи. Разумков також нагадав, що у президентів немає заступників, тому слід очікувати на повернення Зеленського.    

Крім того, спікер заявив про готовність виконувати обов’язки керівника держави. Адже відповідні норми передбачено Конституцією. 

Популярні статті зараз

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

Де найлегше підхопити Covid-19: названо найбільші вогнища коронавірусу

Музиканта Тараса Тополю хочуть призвати в армію: "Помста за жорстку критику"

Донбас: бойовики п’ять разів порушили тишу

Все новости

Раніше стало відомо про стан здоров'я Зеленського, у якого медики виявили COVID-19 - глава держави почувається добре. Також повідомлялося, що керівник ОПУ Андрій Єрмак захворів на COVID-19.

Андрій Єрмак, фото: кадр з відео
Андрій Єрмак, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.