Міністерство закордонних справ України повідомило про початок процесу застосування санкцій проти Нікарагуа через незаконне призначення «почесного консула» в анексованому Криму.

Як передає Новинар, з посиланням на Радіо Свобода, про це йдеться у заяві МЗС України.

«Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з незаконним та непогодженим з Україною візитом посла Республіки Нікарагуа в Російській Федерації пані Альби Асусени Торрес до Автономної Республіки Крим (Україна) для вручення так званому «почесному консулу Нікарагуа в Росії з резиденцією в м. Сімферополь» Олегу Бєлавєнцеву консульського патента», – мовиться у заяві МЗС.

При цьому, Міністерство закордонних справ України вказує, що неодноразово попереджало нікарагуанську сторону про неприпустимість дій, які порушують суверенітет і територіальну цілісність держави Україна.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Напівголу українську модель запідозрили в обмані: "Переборщила, булки злилися"

Володимир Дантес перейшов на фастфуд, Надя Дорофєєва так погано готує?

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

«Українська сторона розпочала процес застосування санкційних заходів відповідно до законодавства України і вживатиме у подальшому усі необхідні дії, передбачені законами України і нормами міжнародного права, для захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої держави», – мовиться в повідомленні МЗС.

Раніше стало відомо, що в анексованому Росією Криму 10 листопада відкривається перше іноземне представництво – почесне консульство Нікарагуа.

У серпні Київ направляв ноту протесту Нікарагуа з приводу відкриття консульства. Тоді країну попередили про можливе запровадження проти неї санкцій.

Зазначимо, що Нікарагуа є серед країн, які регулярно не голосують за резолюції Генеральної асамблеї ООН, які ініціює Україна, щодо визнанням Росії країною-окупантом через анексію Криму.

Нагадаємо, що головна опозиціонерка Білорусі Світлана Тихановська відповіла, чий насправді Крим.

Раніше ми повідомляли, що в СБУ підтвердили відкриття кримінальної справи проти Шарія: "Мапа України без Криму".

Також нагадаємо, що Андрій Єрмак заявив, що не вірить у повернення Криму за Зеленського.