Колишній президент України та лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко сьогодні, 10 листопада, повідомив про смерть матері своєї дружини Марини. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Це не перша втрата у родині Петра Порошенка цьогоріч. Як нагадав експрезидент, у червні пішов його тато, а у серпні — тато Марини. Сьогодні ж перестало битися серце й матері Марини Порошенко.

Петро і Марина Порошенко, фото: facebook.com/petroporoshenko
Петро і Марина Порошенко, фото: facebook.com/petroporoshenko

"Коли йдуть у засвіти батьки, ми перестаємо бути дітьми. Цього року ми з Мариною осиротіли. У червні пішов мій тато. Потім у серпні — тато Марини. Сьогодні перестало битися серце Марининої мами. Вічна їй пам'ять... Дорогі наші батьки, молимо Бога за ваш спокій у Царстві Небесному, а нам хай дасть сил подолати невимовний біль розставання.", - написав Петро Порошенко. Петро Порошенко

Раніше повідомлялося, що теща Петра Порошенка заразилася коронавірусом. Про це сам експрезидент розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" 6 листопада. 

Популярні статті зараз

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Michelle Andrade з голими грудьми і розсунутими ногами показала свою сутність: "Майже ліфчик зняла"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Світлана Тарабарова в різних позах розповіла, від чого отримує задоволення

Все новости

Петро Порошенко теж перехворів COVID-19. Позитивний тест він отримав 29 вересня. Спочатку п'ятий президент України лікувався вдома, 3 жовтня його дружина Марина повідомила, що політика госпіталізували з двосторонньою пневмонією. 12 жовтня стало відомо, що його виписали з лікарні.

Петро Порошенко у суді
Петро Порошенко у суді

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.